• نرم افزار حسابداری

  نرم افزار حسابداری اخوان هسته مرکزی نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان می باشد .در این نرم افزار می توان اسناد حسابداری را بصورت دستی و با تشخیص آرتیکل های مربوطه ثبت ، ویرایش و مشاهده نمود و همچنین اسناد حسابداری منتج از عملیات سایر نرم افزارهای موجود در نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان (مانند حقوق و دستمزد ، خرید و انبار ، فروش ، اموال ، خزانه داری و …) نیز قابل مشاهده می باشند.

 • نرم افزار حسابداری رایگان

  نرم افزار حسابداری رایگان اخوان دارای قفل سخت افزاری نبوده و برای همیشه رایگان خواهد بود و پشتیبانی آن نیز رایگان می باشد. نرم افزار حسابداری رایگان اخوان جهت استفاده دانشجویان حسابداری ، مدیریت ، اقتصاد ، صنایع و کلیه فراگیران حسابداری ارائه شده است. ضمنا متقاضیان خرید نرم افزار حسابداری اخوان نیز می توانند قبل از خرید ، نرم افزار حسابداری رایگان را نصب نموده و پس از اطمینان از عملکرد آن اقدام به خرید نمایند.

 • نرم افزار حقوق و دستمزد

  محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان یکی از مهمترین محاسباتی است که به دقت بالایی نیازمند بوده و به طور مستمر مدیران مربوطه را درگیر خود کرده است لذا برای از بین بردن خطای محاسباتی ، افزایش سرعت محاسبه ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مربوط به محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل از زمان استخدام تا هنگام تسویه حساب آنها و همچنین مکانیزه شدن ارائه لیست و دیسکت بیمه و مالیات مربوط به هر کارگاه که نیاز هر شخصیت حقوقی را بدون توجه به گستردگی و تعداد پرسنل آن به نرم‌افزار حقوق و دستمزد ضروری نمود ، نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان به بازار ارائه گردید.

 • نرم افزار انبار داری

  تعریف نامحدود انبار ، گروه کالا و خدمات ، کالا و خدمات ، مقیاسها و …
  ثبت پیش فاکتور خرید
  ثبت فاکتور خرید
  ثبت فاکتور امانی
  تبدیل پیش فاکتور و فاکتور امانی به فاکتور خرید
  و …

 • نرم افزار فروش

  ایجاد شناسنامه مشتریان به همراه مشخصات کامل آنها
  قابلیت گروه بندی مشتریان و تعریف مشخصات کامل مشتریان
  تعیین وضعیت مشتری ( اهمیت مشتری)
  تعیین اعتبار مشتریان
  قابلیت تعریف مراکز و واسطه‌های فروش مرتبط با مشتریان
  قابلیت معرفی نوع فروش (نقدی و غیر نقدی،….)
  و…

نرم افزارهای کاربردی

Adobe Acrobat Reader

جهت نمایش فایلهای PDF

pdfico

Team Viewer

جهت اتصال دو رایانه از راه دور

gi.php

Winrar

فشرده سازی فایلها و باز کردن فایلهای فشرده

new_winrar_icon_by_pulkit_by_pulkit_singh-d5j2ccp